HJS Universālais Tuning Katalizators 90950182 (Euro 5)
HJS- 90950182
Offer a price
Ask a question
The indicated delivery time is for informational purposes and is given as an approximate delivery time if the item is available in the supplier's warehouse. More about Ordering terms. If you would like to confirm the delivery time, please send us a message.
Each payment
Apmaksājiet savus pirkumus 3 vienādās daļās, 3 mēnešu laikā. Bez procentiem vai komisijas maksas. Vienkārši maksājiet vēlāk! https://trackday.eu/esto-3
Shipping in Latvia
Orders up to 50 €
to Omniva or DPD parcel locker
to Omniva or DPD parcel locker
4,50 €
Orders over 50 €
to Omniva or DPD parcel locker
to Omniva or DPD parcel locker
3.00 €
Courier delivery
9.00 € - 12.00 €
Description
EURO 5 normām atbilstošs
Benzīna dzinējiem līdz 5 litru tilpumam, līdz 350 hp
Ieeja/izeja: 70mm
Svars: 2.5 kg
Benzīna dzinējiem līdz 5 litru tilpumam, līdz 350 hp
Ieeja/izeja: 70mm
Svars: 2.5 kg
Specification
| Manufacturer | HJS |
|---|---|
| Emission Standard | Euro 4/5 |
| Engine Capacity | Up to 5.0L |
| Body Shape | Round |
| Outlet Diameter | 70mm/2.75" |
| Inlet Size | 70mm |
| Overall Length | 312mm |
| Body Height | 130mm |
| Body Width | 130mm |